Telefoonnummers en bereikbaarheid Welzijn Rijswijk

Momenteel zijn onze wijkcentra gesloten, maar vanzelfsprekend willen wij u nog steeds van dienst zijn. Fysieke afspraken worden op dit moment vermeden, wel zijn de afdelingen van Welzijn Rijswijk bereikbaar voor al uw vragen. De medewerkers staan u graag te woord en helpen u verder.

In onderstaand overzicht vindt u de telefoonnummers en e-mailadressen van het personeel van Welzijn Rijswijk. Ook staan in dit overzicht de tijden waarop de verschillende afdelingen bereikbaar zijn. Het kan voorkomen dat medewerkers in gesprek zijn. U kunt dan óf een andere collega proberen te bereiken, of een berichtje via voicemail achterlaten. Wij nemen dan zo snel mogelijk contact met u op.

Algemeen telefoonnummer & e-mailadres

Voor al uw vragen kunt u op werkdagen tussen 09.00 en 16.00 uur bellen naar 070 – 757 9 200 of mailen naar info@welzijn-rijswijk.nl

Directie

Miriam Bryson
06-283 366 08 / miriam.bryson@welzijn-rijswijk.nl
Bereikbaar maandag t/m vrijdag van 09.00 – 17.00 uur

Kea Alkema (Beleidszaken)
kea.alkema@welzijn-rijswijk.nl
Bereikbaar maandag t/m vrijdag van 09.00 – 17.00 uur

Jeugd

jeugd@welzijn-rijswijk.nl

Jermain de Bies
06-409 75 789 / jermain.debies@welzijn-rijswijk.nl
Bereikbaar maandag t/m donderdag van 09.00 – 17.00 uur

Edwin Engelhart
06-454 74 442 / edwin.engelhart@welzijn-rijswijk.nl
Bereikbaar maandag t/m donderdag van 09.00 – 17.00 uur

Gaby Keasberry
06-457 223 97 / gaby.keasberry@welzijn-rijswijk.nl
Bereikbaar maandag t/m donderdag van 09.00 – 17.00 uur

Seniorenadvies

seniorenadvies@welzijn-rijswijk.nl

Talitha Nobbe
06-468 02 065 / talitha.nobbe@welzijn-rijswijk.nl
Bereikbaar maandag t/m donderdag van 09.00 – 17.00 uur (oneven weken ook op vrijdag)

Claudia Wallenburg
06-454 74 432 / claudia.wallenburg@welzijn-rijswijk.nl
Bereikbaar dinsdag t/m donderdag van 09.00 – 15.30 uur

Marjolijne van Zuijlen
06-552 14 019 / marjolijne.vanzuijlen@welzijn-rijswijk.nl
Bereikbaar ma/do van 09.00 – 16.30 uur, vr 09.00 – 14.00 uur

Zipporah Magid
06-344 92 222 / zipporah.magid@welzijn-rijswijk.nl
Bereikbaar ma/wo/do van 09.00 – 16.30 uur (even weken), ma t/m do van 09.00 – 16.30 uur (oneven weken)

Mantelzorg

mantelzorg@welzijn-rijswijk.nl

Talitha Nobbe
06-468 02 065 / talitha.nobbe@welzijn-rijswijk.nl
Bereikbaar maandag t/m donderdag van 09.00 – 17.00 uur (oneven weken ook op vrijdag)

Lisette Elgershuizen
06-164 50 177 / lisette.elgershuizen@welzijn-rijswijk.nl
Bereikbaar maandag, dinsdag, donderdag van 09.00 – 17.00 uur

Wallie van Yperen
06-579 71 060 / wallie.vanyperen@welzijn-rijswijk.nl
Bereikbaar maandag t/m donderdag van 09.00 – 17.00 uur

Sharda Somer
06-206 64 059 / sharda.somer@welzijn-rijswijk.nl
Bereikbaar dinsdag, donderdag, vrijdag van 09.00 – 17.00 uur

Buurtbemiddeling

buurtbemiddeling@welzijn-rijswijk.nl

Ewout Dönszelmann
06-345 90 175
Bereikbaar di/wo/vr van 09.00 – 17.00 uur

Laura Haket
06-345 90 175
Bereikbaar ma/do van 09.00 – 17.00 uur

Telefooncirkel / Formulierenhulp

Algemeen nummer
06-364 35 878
Bereikbaar dinsdag, woensdag, donderdag van 09.00 – 17.00 uur

Beheer

Errol Zeefuik
06-405 08 813 / errol.zeefuik@welzijn-rijswijk.nl
Bereikbaar dinsdag t/m vrijdag van 09.00 – 17.00 uur

Roan Looije
06-454 74 433 / roan.looije@welzijn-rijswijk.nl
Bereikbaar ma/wo/do/vr van 09.00 – 17.00 uur

PR & Communicatie

Ricardo Marchetti
ricardo.marchetti@welzijn-rijswijk.nl
Bereikbaar maandag t/m donderdag van 09.00 – 17.00 uur

Aan de Slag

Anna de Wit
06-404 84 996 / anna.dewit@welzijn-rijswijk.nl
Bereikbaar maandag t/m donderdag van 09.00 – 17.00 uur

Azhar Aljanabi
06-400 40 351 / azhar.aljanabi@welzijn-rijswijk.nl
Bereikbaar Maandag 09.00 – 13.00 uur / Dinsdag 13.00 – 17.00 uur / Donderdag 09.00 – 17.00 uur

Het Trefpunt

trefpunt@welzijn-rijswijk.nl

Claudia Hothleuf
06-454 74 443 / claudia.hothleuf@welzijn-rijswijk.nl
Bereikbaar maandag t/m donderdag van 09.00 – 16.00 uur

Sociaal Werk

sociaalwerk@welzijn-rijswijk.nl

Marissa Ruiz Benitez
06-443 67 443 / marissa.ruizbenitez@welzijn-rijswijk.nl
Bereikbaar dinsdag t/m vrijdag van 09.00 – 18.00 uur

Karin van Frankenhuyzen
06-454 74 440 / karin.vanfrankenhuyzen@welzijn-rijswijk.nl
Bereikbaar maandag/dinsdag/donderdag/vrijdag van 09.00 – 17.00 uur

Welzijn op Recept

welzijnoprecept@welzijn-rijswijk.nl

Karin van Frankenhuyzen
06-454 74 440 / karin.vanfrankenhuyzen@welzijn-rijswijk.nl
Bereikbaar maandag/dinsdag/donderdag/vrijdag van 09.00 – 17.00 uur

VluchtelingenWelzijn

vluchtelingenwelzijn@welzijn-rijswijk.nl

Nicole van der Spek
06-400 76 947 / nicole.vanderspek@welzijn-rijswijk.nl
Bereikbaar maandag t/m donderdag van 09.00 – 17.00 uur

Caroline van den Vijver
caroline.vandevijver@welzijn-rijswijk.nl
Bereikbaar maandag t/m donderdag van 09.00 – 17.00 uur

Azhar Aljabani
06-400 40 351 / azhar.aljanabi@welzijn-rijswijk.nl
Bereikbaar Maandag 13.00 – 17.00 uur / Dinsdag 09.00 – 13.00 uur / Woensdag 09.00 – 17.00 uur

Verhuur/cursussen

info@welzijn-rijswijk.nl

Particuliere Vervoersdienst

vervoersdienst@welzijn-rijswijk.nl

Sandra Ratsma

sandra.ratsma@welzijn-rijswijk.nl

Bereikbaar maandag & donderdag 09.00 – 17.00 uur

Maaltijden / Personenalarmering

070 – 757 9 200

Wil van der Vet
wil.vandervet@welzijn-rijswijk.nl
Bereikbaar ma/di/do van 09.00 – 13.30 uur

Loes Benschop
loes.benschop@welzijn-rijswijk.nl
Bereikbaar wo/vr van 09.00 – 13.30 uur

Jane van Ettinger
jane.vanettinger@welzijn-rijswijk.nl
Bereikbaar wo/vr van 09.00 – 13.30 uur

Vrijwilligerscentrum

Hajar Oualit
06-365 84 614 / hajar.oualit@welzijn-rijswijk.nl
Bereikbaar di/wo/do van 09.00 – 17.00 uur

Marissa Koopmans
06-436 69 033 / marissa.koopmans@welzijn-rijswijk.nl
Bereikbaar ma/wo/vr van 09.00 – 17.00 uur

Financiën

Matthijs Overduin
administrateur@welzijn-rijswijk.nl
Bereikbaar maandag t/m vrijdag  van 09.00 – 17.00 uur